                    Enhet: NP-NC10-KA03SE (NP-NC10-KA03SE)
                    Desktop-BOX
                    2203-006048 C-keramikk, chip 100nF, 10%, 10V, X7R, TP, 1005
                    På lager
                    23,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    0404-001084 Schottky-diode BAT54A, 30V, 200mA, SOT-23, T
                    På lager
                    13,-KJØP
                    0504-001157 3 TR-digital,DTA114YUA,PNP,200mW,10k/47k,U
                    14,-KJØP
                    2007-008294 R-chip,33Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005